İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim Koşulları

İade ya da değişim koşulları için aşağıda yazan yazıyı mutlaka okumanız gerekmektedir.

Ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı değişim yapmak isterseniz ürünü teslim aldığınız gün içerisinde instagram sayfamız (bagacmoda) ya da whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde PTT KARGO (803124408 müşteri kodu ile) ile gönderim yapmanız gerekmektedir.

İade işlemleri yalnızca ürüne tarafımızdan kaynaklanmış bir defo olması durumunda kabul edilmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için iade edeceğiniz ürünün fişi, ambalajı ve varsa aksesuarlarıyla birlikte bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde kargoya vermeniz gerekmektedir.

Ürünün iadesinin onaylanması için ürünün tadilat işlemi görmemiş, kullanılmamış, kirlenmemiş, yıkanmamış, ütülenmemiş ve üzerine koku sinmemiş olması gerekmektedir.

Ürün elimize ulaştıktan sonra 24 saat içerisinde açılır ve iade/değişim süreci başlar. İade birimi tarafından ürünle ilgili gerekli kontrollerin yapılmasının ardından iade talebinin onaylanması durumunda,1 hafta içerisinde para iadesi banka hesabınıza aktarılır. Web sitesi üzerinden alınan ürünlerde iade işlemi web sitesi üzerinden yapılmakta olup bu süre 7-10 iş gününü bulmaktadır. Bu süre bankalara göre değişiklik gösterebilir. Belirtilen süre geçmesine rağmen geri ödemeniz yapılmadıysa önce bankanızla daha sonra da 0555 026 29 36 numaralı whatsapp hattımız ile iletişime geçebiirsiniz.

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılmaktadır. Kapıda ödeme ya da EFT ile yaptığınız siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı ve IBAN sahibinin adını ve soyadını bize iletmeniz gerekmektedir.